In Stock
Trolli Pfirsichringe 1kg
Haribo Trolli Pfirsichringe 1kg. 1 x 1000g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Trolli Pfirsichringe 1kg, 1000g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 1000g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 1000 GM |
| Case Weight | 1,000g |
| Units per Pallet | 288 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Trolli Pfirsichringe 1kg, 1000g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 1000g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 1000 GM |
| Case Weight | 1,000g |
| Units per Pallet | 288 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |