In Stock
Haribo Rainbow Pixel Sauer 160g
Haribo Haribo Rainbow Pixel Sauer 160g in Sour (Sauer) flavour. 1 x 160g.
Vegan
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Haribo Rainbow Pixel Sauer 160g, 160g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 160g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 160 GM |
| Case Weight | 160g |
| Units per Pallet | 1728 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Haribo Rainbow Pixel Sauer 160g, 160g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 160g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 160 GM |
| Case Weight | 160g |
| Units per Pallet | 1728 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |