In Stock
Chupa Chups Popcorn Cola Flavour 90g
Haribo Chupa Chups Popcorn Cola Flavour 90g. 1 x 90g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Chupa Chups Popcorn Cola Flavour 90g, 90g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 90g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 90 GM |
| Case Weight | 90g |
| Units per Pallet | 480 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Chupa Chups Popcorn Cola Flavour 90g, 90g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 90g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 90 GM |
| Case Weight | 90g |
| Units per Pallet | 480 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |