In Stock
Haribo Phantasia 175g
Haribo Haribo Phantasia 175g. 1 x 175g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Haribo Phantasia 175g, 175g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 175g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 175 GM |
| Case Weight | 175g |
| Units per Pallet | 1920 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Haribo Phantasia 175g, 175g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 175g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 175 GM |
| Case Weight | 175g |
| Units per Pallet | 1920 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |