In Stock
Trolli Flavorbomb Strawberry 75g
Haribo Trolli Flavorbomb Strawberry 75g. 1 x 75g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Trolli Flavorbomb Strawberry 75g, 75g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 75g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 75 GM |
| Case Weight | 75g |
| Units per Pallet | 1512 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Trolli Flavorbomb Strawberry 75g, 75g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 75g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 75 GM |
| Case Weight | 75g |
| Units per Pallet | 1512 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |