In Stock
Starbucks Colombia 10pcs. 57g
Haribo Starbucks Colombia 10pcs. 57g. 1 x 57g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Starbucks Colombia 10pcs. 57g, 57g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 57g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 57 GM |
| Case Weight | 57g |
| Units per Pallet | 1596 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Starbucks Colombia 10pcs. 57g, 57g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 57g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 57 GM |
| Case Weight | 57g |
| Units per Pallet | 1596 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |