In Stock
Transformers Cookie Bites Cereal 375g
Haribo Transformers Cookie Bites Cereal 375g. 1 x 375g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Transformers Cookie Bites Cereal 375g, 375g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 375g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 375 GM |
| Case Weight | 375g |
| Units per Pallet | 432 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Transformers Cookie Bites Cereal 375g, 375g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 375g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 375 GM |
| Case Weight | 375g |
| Units per Pallet | 432 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |