In Stock
PF SS Goldfish 24ct MultiPack
Pepperidge Farm PF SS Goldfish 24ct MultiPack. 24/1.5oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Pepperidge Farm PF SS Goldfish 24ct MultiPack, imported from USA. 24 units of 1.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/1.5oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 1.5 OZ |
| Case Weight | 1,020.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 7063WH |
| UPC Barcode | 14100070631.0 |
Pepperidge Farm PF SS Goldfish 24ct MultiPack, imported from USA. 24 units of 1.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/1.5oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 1.5 OZ |
| Case Weight | 1,020.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 7063WH |
| UPC Barcode | 14100070631.0 |