In Stock
PF Goldfish - Pretzel
Pepperidge Farm PF Goldfish - Pretzel in Pretzel flavour. 24/8oz.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Pepperidge Farm PF Goldfish - Pretzel, imported from USA. 24 units of 8.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/8oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 8 OZ |
| Case Weight | 5,443.1g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 8562WH |
| UPC Barcode | 14100085621.0 |
Pepperidge Farm PF Goldfish - Pretzel, imported from USA. 24 units of 8.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/8oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 8 OZ |
| Case Weight | 5,443.1g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 8562WH |
| UPC Barcode | 14100085621.0 |