NewIn Stock
PF Goldfish Crisps - Salt & Vinegar
Pepperidge Farm PF Goldfish Crisps - Salt & Vinegar. 14/6.25oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Pepperidge Farm PF Goldfish Crisps - Salt & Vinegar, imported from USA. 14 units of 6.25 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 14/6.25oz |
| Pack Count | 14 |
| Unit Size | 6.25 OZ |
| Case Weight | 2,480.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 5415-149 |
| UPC Barcode | 14100054153.0 |
Pepperidge Farm PF Goldfish Crisps - Salt & Vinegar, imported from USA. 14 units of 6.25 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 14/6.25oz |
| Pack Count | 14 |
| Unit Size | 6.25 OZ |
| Case Weight | 2,480.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 5415-149 |
| UPC Barcode | 14100054153.0 |