In Stock
PF Pirouettes - Hazelnut Filled
Pepperidge Farm PF Pirouettes - Hazelnut Filled. 12/13.5oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Pepperidge Farm PF Pirouettes - Hazelnut Filled, imported from USA. 12 units of 13.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/13.5oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 13.5 OZ |
| Case Weight | 4,592.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 8783WH |
| UPC Barcode | 14100087830.0 |
Pepperidge Farm PF Pirouettes - Hazelnut Filled, imported from USA. 12 units of 13.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/13.5oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 13.5 OZ |
| Case Weight | 4,592.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 8783WH |
| UPC Barcode | 14100087830.0 |