In Stock
Takis Buckin' Ranch 100g
Haribo Takis Buckin' Ranch 100g. 1 x 100g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Takis Buckin' Ranch 100g, 100g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 100g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 100 GM |
| Case Weight | 100g |
| Units per Pallet | 1152 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Takis Buckin' Ranch 100g, 100g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 100g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 100 GM |
| Case Weight | 100g |
| Units per Pallet | 1152 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |