In Stock
Snyder's Pretzel Pieces Jalapeno
Snyder's/Lance Snyder's Pretzel Pieces Jalapeno in Pretzel flavour. 12/11.25oz.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Snyder's/Lance Snyder's Pretzel Pieces Jalapeno, imported from USA. 12 units of 11.25 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/11.25oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 11.25 OZ |
| Case Weight | 3,827.2g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 14666-329 |
| UPC Barcode | 77975095157.0 |
Snyder's/Lance Snyder's Pretzel Pieces Jalapeno, imported from USA. 12 units of 11.25 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/11.25oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 11.25 OZ |
| Case Weight | 3,827.2g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 14666-329 |
| UPC Barcode | 77975095157.0 |