In Stock
Snack Factory Pretzel Crisps Sea Salt & Cracked Pepper
Snyder's/Lance Snack Factory Pretzel Crisps Sea Salt & Cracked Pepper in Pretzel flavour. 12/7.2oz.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Snyder's/Lance Snack Factory Pretzel Crisps Sea Salt & Cracked Pepper, imported from USA. 12 units of 7.2 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/7.2oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 7.2 OZ |
| Case Weight | 2,449.4g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 113741-329 |
| UPC Barcode | 49508100034.0 |
Snyder's/Lance Snack Factory Pretzel Crisps Sea Salt & Cracked Pepper, imported from USA. 12 units of 7.2 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/7.2oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 7.2 OZ |
| Case Weight | 2,449.4g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 113741-329 |
| UPC Barcode | 49508100034.0 |