In Stock
Skittles Fruits 136g
Haribo Skittles Fruits 136g. 1 x 136g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Skittles Fruits 136g, 136g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 136g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 136 GM |
| Case Weight | 136g |
| Units per Pallet | 840 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Skittles Fruits 136g, 136g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 136g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 136 GM |
| Case Weight | 136g |
| Units per Pallet | 840 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |