In Stock
Skittles Crazy Sours 152g
Haribo Skittles Crazy Sours 152g. 1 x 152g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Skittles Crazy Sours 152g, 152g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 152g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 152 GM |
| Case Weight | 152g |
| Units per Pallet | 1470 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Skittles Crazy Sours 152g, 152g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 152g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 152 GM |
| Case Weight | 152g |
| Units per Pallet | 1470 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |