In Stock
Pringles Original 165g
Haribo Pringles Original 165g. 1 x 165g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Pringles Original 165g, 165g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 165g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 165 GM |
| Case Weight | 165g |
| Units per Pallet | 608 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Pringles Original 165g, 165g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 165g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 165 GM |
| Case Weight | 165g |
| Units per Pallet | 608 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |