In Stock
Prego Tom Bas Gar
Prego Prego Tom Bas Gar. 12/24oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Prego Prego Tom Bas Gar, imported from USA. 12 units of 24.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/24oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 24 OZ |
| Case Weight | 8,164.7g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 18715WH |
| UPC Barcode | 51000093240.0 |
Prego Prego Tom Bas Gar, imported from USA. 12 units of 24.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/24oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 24 OZ |
| Case Weight | 8,164.7g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 18715WH |
| UPC Barcode | 51000093240.0 |