In Stock
Gerber Meal Macaroni & Cheese side of Seasoned Peas & Carrots
Gerber Gerber Meal Macaroni & Cheese side of Seasoned Peas & Carrots. 8/6.6oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Gerber Gerber Meal Macaroni & Cheese side of Seasoned Peas & Carrots, imported from USA. 8 units of 6.6 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 8/6.6oz |
| Pack Count | 8 |
| Unit Size | 6.6 OZ |
| Case Weight | 1,496.9g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12207436-628 |
| UPC Barcode | 15000048730.0 |
Gerber Gerber Meal Macaroni & Cheese side of Seasoned Peas & Carrots, imported from USA. 8 units of 6.6 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 8/6.6oz |
| Pack Count | 8 |
| Unit Size | 6.6 OZ |
| Case Weight | 1,496.9g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12207436-628 |
| UPC Barcode | 15000048730.0 |