In Stock
Prego Three Cheese Sauce
Prego Prego Three Cheese Sauce. 12/14oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Prego Prego Three Cheese Sauce, imported from USA. 12 units of 14.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/14oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 14 OZ |
| Case Weight | 4,762.7g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 19302WH |
| UPC Barcode | 51000193025.0 |
Prego Prego Three Cheese Sauce, imported from USA. 12 units of 14.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/14oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 14 OZ |
| Case Weight | 4,762.7g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 19302WH |
| UPC Barcode | 51000193025.0 |