In Stock
PF Sweet & Simple - Apricot Raspberry Thumbprint
Pepperidge Farm PF Sweet & Simple - Apricot Raspberry Thumbprint. 24/6.75oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Pepperidge Farm PF Sweet & Simple - Apricot Raspberry Thumbprint, imported from USA. 24 units of 6.75 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/6.75oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 6.75 OZ |
| Case Weight | 4,592.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 7462WH |
| UPC Barcode | 14100074625.0 |
Pepperidge Farm PF Sweet & Simple - Apricot Raspberry Thumbprint, imported from USA. 24 units of 6.75 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/6.75oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 6.75 OZ |
| Case Weight | 4,592.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 7462WH |
| UPC Barcode | 14100074625.0 |