In Stock
Prego Hrt Smrt Traditional
Prego Prego Hrt Smrt Traditional. 12/23.5oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Prego Prego Hrt Smrt Traditional, imported from USA. 12 units of 23.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/23.5oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 23.5 OZ |
| Case Weight | 7,994.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 18706WH |
| UPC Barcode | 51000173454.0 |
Prego Prego Hrt Smrt Traditional, imported from USA. 12 units of 23.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/23.5oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 23.5 OZ |
| Case Weight | 7,994.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 18706WH |
| UPC Barcode | 51000173454.0 |