In Stock
Gerber Juice 100% Variety Pack 4oz
Gerber Gerber Juice 100% Variety Pack 4oz. 6/4pk/4oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Gerber Gerber Juice 100% Variety Pack 4oz, imported from USA. 6 units of 14.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 6/4pk/4oz |
| Pack Count | 6 |
| Unit Size | 14.5 OZ |
| Case Weight | 2,466.4g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12182285-628 |
| UPC Barcode | 15000007768.0 |
Gerber Gerber Juice 100% Variety Pack 4oz, imported from USA. 6 units of 14.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 6/4pk/4oz |
| Pack Count | 6 |
| Unit Size | 14.5 OZ |
| Case Weight | 2,466.4g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12182285-628 |
| UPC Barcode | 15000007768.0 |