In Stock
Prego Itl Saug & Gar
Prego Prego Itl Saug & Gar. 12/23.5oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Prego Prego Itl Saug & Gar, imported from USA. 12 units of 23.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/23.5oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 23.5 OZ |
| Case Weight | 7,994.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 18707WH |
| UPC Barcode | 51000129116.0 |
Prego Prego Itl Saug & Gar, imported from USA. 12 units of 23.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/23.5oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 23.5 OZ |
| Case Weight | 7,994.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 18707WH |
| UPC Barcode | 51000129116.0 |