In Stock
PF Sweet & Simple - Butter Chessmen
Pepperidge Farm PF Sweet & Simple - Butter Chessmen. 24/7.25oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Pepperidge Farm PF Sweet & Simple - Butter Chessmen, imported from USA. 24 units of 7.25 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/7.25oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 7.25 OZ |
| Case Weight | 4,932.8g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 7952WH |
| UPC Barcode | 14100079521.0 |
Pepperidge Farm PF Sweet & Simple - Butter Chessmen, imported from USA. 24 units of 7.25 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/7.25oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 7.25 OZ |
| Case Weight | 4,932.8g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 7952WH |
| UPC Barcode | 14100079521.0 |