In Stock
PF Goldfish - Whole Grain Cheddar
Pepperidge Farm PF Goldfish - Whole Grain Cheddar in Cheddar flavour. 24/6.6oz.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Pepperidge Farm PF Goldfish - Whole Grain Cheddar, imported from USA. 24 units of 6.6 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/6.6oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 6.6 OZ |
| Case Weight | 4,490.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 8578WH |
| UPC Barcode | 14100085782.0 |
Pepperidge Farm PF Goldfish - Whole Grain Cheddar, imported from USA. 24 units of 6.6 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/6.6oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 6.6 OZ |
| Case Weight | 4,490.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 8578WH |
| UPC Barcode | 14100085782.0 |