In Stock
PF Milano - Raspberry
Pepperidge Farm PF Milano - Raspberry. 24/7oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Pepperidge Farm PF Milano - Raspberry, imported from USA. 24 units of 7.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/7oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 7 OZ |
| Case Weight | 4,762.7g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 7481WH |
| UPC Barcode | 14100074816.0 |
Pepperidge Farm PF Milano - Raspberry, imported from USA. 24 units of 7.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/7oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 7 OZ |
| Case Weight | 4,762.7g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 7481WH |
| UPC Barcode | 14100074816.0 |