In Stock
Nutella Biscuits 12 pcs. 166g
Haribo Nutella Biscuits 12 pcs. 166g. 1 x 166g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Nutella Biscuits 12 pcs. 166g, 166g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 166g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 166 GM |
| Case Weight | 166g |
| Units per Pallet | 1820 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Nutella Biscuits 12 pcs. 166g, 166g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 166g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 166 GM |
| Case Weight | 166g |
| Units per Pallet | 1820 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |