In Stock
MilkyWay Croissants 4x48g
Haribo MilkyWay Croissants 4x48g. 4 x 48g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo MilkyWay Croissants 4x48g, 48g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 4 x 48g |
| Pack Count | 4 |
| Unit Size | 48 GM |
| Case Weight | 192g |
| Units per Pallet | 448 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo MilkyWay Croissants 4x48g, 48g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 4 x 48g |
| Pack Count | 4 |
| Unit Size | 48 GM |
| Case Weight | 192g |
| Units per Pallet | 448 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |