In Stock
Milka Mini Cookies 110g
Haribo Milka Mini Cookies 110g. 1 x 110g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Milka Mini Cookies 110g, 110g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 110g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 110 GM |
| Case Weight | 110g |
| Units per Pallet | 640 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Milka Mini Cookies 110g, 110g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 110g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 110 GM |
| Case Weight | 110g |
| Units per Pallet | 640 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |