In Stock
Knoppers Joghurt 8-pack 200g
Haribo Knoppers Joghurt 8-pack 200g. 8 x 200g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Knoppers Joghurt 8-pack 200g, 200g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 8 x 200g |
| Pack Count | 8 |
| Unit Size | 200 GM |
| Case Weight | 1,600g |
| Units per Pallet | 768 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Knoppers Joghurt 8-pack 200g, 200g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 8 x 200g |
| Pack Count | 8 |
| Unit Size | 200 GM |
| Case Weight | 1,600g |
| Units per Pallet | 768 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |