In Stock
Kettle Cooked Chips Sea Salt 150g
Haribo Kettle Cooked Chips Sea Salt 150g. 1 x 150g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Kettle Cooked Chips Sea Salt 150g, 150g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 150g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 150 GM |
| Case Weight | 150g |
| Units per Pallet | 256 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Kettle Cooked Chips Sea Salt 150g, 150g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 150g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 150 GM |
| Case Weight | 150g |
| Units per Pallet | 256 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |