In Stock
Kettle Brand Potato Chips Krinkle Cut Salt & Fresh Ground Pepper 5oz
Snyder's/Lance Kettle Brand Potato Chips Krinkle Cut Salt & Fresh Ground Pepper 5oz. 15/5oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Snyder's/Lance Kettle Brand Potato Chips Krinkle Cut Salt & Fresh Ground Pepper 5oz, imported from USA. 15 units of 5.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 15/5oz |
| Pack Count | 15 |
| Unit Size | 5 OZ |
| Case Weight | 2,126.2g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 431171-329 |
| UPC Barcode | 84114107077.0 |
Snyder's/Lance Kettle Brand Potato Chips Krinkle Cut Salt & Fresh Ground Pepper 5oz, imported from USA. 15 units of 5.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 15/5oz |
| Pack Count | 15 |
| Unit Size | 5 OZ |
| Case Weight | 2,126.2g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 431171-329 |
| UPC Barcode | 84114107077.0 |