In Stock
Haribo Miami Sauer 150 pcs. 1,125kg
Haribo Haribo Miami Sauer 150 pcs. 1,125kg in Sour (Sauer) flavour. 1 x 150g.
Vegan
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Haribo Miami Sauer 150 pcs. 1,125kg, 150g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 150g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 150 GM |
| Case Weight | 150g |
| Units per Pallet | 288 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Haribo Miami Sauer 150 pcs. 1,125kg, 150g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 150g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 150 GM |
| Case Weight | 150g |
| Units per Pallet | 288 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |