In Stock
Haribo Konfekties 160g
Haribo Haribo Konfekties 160g. 1 x 160g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Haribo Konfekties 160g, 160g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 160g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 160 GM |
| Case Weight | 160g |
| Units per Pallet | 1824 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Haribo Konfekties 160g, 160g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 160g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 160 GM |
| Case Weight | 160g |
| Units per Pallet | 1824 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |