In Stock
Haribo Goldbären 1kg Bag
Haribo Haribo Goldbären 1kg Bag. 1 x 1000g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Haribo Goldbären 1kg Bag, 1000g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 1000g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 1000 GM |
| Case Weight | 1,000g |
| Units per Pallet | 288 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Haribo Goldbären 1kg Bag, 1000g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 1000g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 1000 GM |
| Case Weight | 1,000g |
| Units per Pallet | 288 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |