In Stock
Haribo Balla Stixx Erdbeere 200g - veggie
Haribo Haribo Balla Stixx Erdbeere 200g - veggie. 1 x 200g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Haribo Balla Stixx Erdbeere 200g - veggie, 200g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 200g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 200 GM |
| Case Weight | 200g |
| Units per Pallet | 1350 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Haribo Balla Stixx Erdbeere 200g - veggie, 200g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 200g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 200 GM |
| Case Weight | 200g |
| Units per Pallet | 1350 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |