In Stock
Glico Pocky Milky Matcha Flavour 33g
Haribo Glico Pocky Milky Matcha Flavour 33g. 1 x 33g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Glico Pocky Milky Matcha Flavour 33g, 33g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 33g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 33 GM |
| Case Weight | 33g |
| Units per Pallet | 2100 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Glico Pocky Milky Matcha Flavour 33g, 33g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 33g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 33 GM |
| Case Weight | 33g |
| Units per Pallet | 2100 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |