In Stock
Gerber Tub 1st Banana
Gerber Gerber Tub 1st Banana. 8/2pk/2oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Gerber Gerber Tub 1st Banana, imported from USA. 8 units of 14.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 8/2pk/2oz |
| Pack Count | 8 |
| Unit Size | 14.5 OZ |
| Case Weight | 3,288.5g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12348015-628 |
| UPC Barcode | 15000003111.0 |
Gerber Gerber Tub 1st Banana, imported from USA. 8 units of 14.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 8/2pk/2oz |
| Pack Count | 8 |
| Unit Size | 14.5 OZ |
| Case Weight | 3,288.5g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12348015-628 |
| UPC Barcode | 15000003111.0 |