In Stock
Gerber Puffs Value Pack Banana & Strawberry Apple
Gerber Gerber Puffs Value Pack Banana & Strawberry Apple. 2/4pk/1.48oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Gerber Gerber Puffs Value Pack Banana & Strawberry Apple, imported from USA. 2 units of 14.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 2/4pk/1.48oz |
| Pack Count | 2 |
| Unit Size | 14.5 OZ |
| Case Weight | 822.1g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12295703-628 |
| UPC Barcode | 15000937584.0 |
Gerber Gerber Puffs Value Pack Banana & Strawberry Apple, imported from USA. 2 units of 14.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 2/4pk/1.48oz |
| Pack Count | 2 |
| Unit Size | 14.5 OZ |
| Case Weight | 822.1g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12295703-628 |
| UPC Barcode | 15000937584.0 |