In Stock
Gerber Meal Pasta Stars in Meat Sauce side of Mixed Vegetables
Gerber Gerber Meal Pasta Stars in Meat Sauce side of Mixed Vegetables in Vegetable flavour. 8/6.8oz.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Gerber Gerber Meal Pasta Stars in Meat Sauce side of Mixed Vegetables, imported from USA. 8 units of 6.8 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 8/6.8oz |
| Pack Count | 8 |
| Unit Size | 6.8 OZ |
| Case Weight | 1,542.2g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12559098-628 |
| UPC Barcode | 1500004878.0 |
Gerber Gerber Meal Pasta Stars in Meat Sauce side of Mixed Vegetables, imported from USA. 8 units of 6.8 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 8/6.8oz |
| Pack Count | 8 |
| Unit Size | 6.8 OZ |
| Case Weight | 1,542.2g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12559098-628 |
| UPC Barcode | 1500004878.0 |