In Stock
Gerber Jar 2nd Turkey and Gravy
Gerber Gerber Jar 2nd Turkey and Gravy. 10/2.5oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Gerber Gerber Jar 2nd Turkey and Gravy, imported from USA. 10 units of 2.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 10/2.5oz |
| Pack Count | 10 |
| Unit Size | 2.5 OZ |
| Case Weight | 708.7g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12435486-628 |
| UPC Barcode | 15000012175.0 |
Gerber Gerber Jar 2nd Turkey and Gravy, imported from USA. 10 units of 2.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 10/2.5oz |
| Pack Count | 10 |
| Unit Size | 2.5 OZ |
| Case Weight | 708.7g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12435486-628 |
| UPC Barcode | 15000012175.0 |