In Stock
Gerber Animal Crackers Cinnamon Graham
Gerber Gerber Animal Crackers Cinnamon Graham. 4/6oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Gerber Gerber Animal Crackers Cinnamon Graham, imported from USA. 4 units of 6.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 4/6oz |
| Pack Count | 4 |
| Unit Size | 6 OZ |
| Case Weight | 680.4g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12212031-628 |
| UPC Barcode | 15000005955.0 |
Gerber Gerber Animal Crackers Cinnamon Graham, imported from USA. 4 units of 6.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 4/6oz |
| Pack Count | 4 |
| Unit Size | 6 OZ |
| Case Weight | 680.4g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12212031-628 |
| UPC Barcode | 15000005955.0 |