In Stock
Cape Cod 40% Less Fat Original
Snyder's/Lance Cape Cod 40% Less Fat Original in Original flavour. 12/8oz.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Snyder's/Lance Cape Cod 40% Less Fat Original, imported from USA. 12 units of 8.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/8oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 8 OZ |
| Case Weight | 2,721.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 800478-329 |
| UPC Barcode | 20685000294.0 |
Snyder's/Lance Cape Cod 40% Less Fat Original, imported from USA. 12 units of 8.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/8oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 8 OZ |
| Case Weight | 2,721.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 800478-329 |
| UPC Barcode | 20685000294.0 |