In Stock
Mini meter
Ritter Sport Mini meter. 8 x 150.03g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Ritter Sport Mini meter, imported from Germany. 8 units per case.
Specifications
| Pack Size | 8 x 150.03g |
| Pack Count | 8 |
| Unit Size | 150.03 GM |
| Case Weight | 1,200.2g |
| Units per Pallet | 20 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
Ritter Sport Mini meter, imported from Germany. 8 units per case.
Specifications
| Pack Size | 8 x 150.03g |
| Pack Count | 8 |
| Unit Size | 150.03 GM |
| Case Weight | 1,200.2g |
| Units per Pallet | 20 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |