In Stock
Chocolate cube colourful mix
Ritter Sport Chocolate cube colourful mix. 10 x 272.0g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Ritter Sport Chocolate cube colourful mix, imported from Germany. 10 units per case.
Specifications
| Pack Size | 10 x 272.0g |
| Pack Count | 10 |
| Unit Size | 272 GM |
| Case Weight | 2,720g |
| Units per Pallet | 49 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
Ritter Sport Chocolate cube colourful mix, imported from Germany. 10 units per case.
Specifications
| Pack Size | 10 x 272.0g |
| Pack Count | 10 |
| Unit Size | 272 GM |
| Case Weight | 2,720g |
| Units per Pallet | 49 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |