In Stock
Nut Tower
Ritter Sport Nut Tower. 10 x 800.0g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Ritter Sport Nut Tower, imported from Germany. 10 units per case.
Specifications
| Pack Size | 10 x 800.0g |
| Pack Count | 10 |
| Unit Size | 800 GM |
| Case Weight | 8,000g |
| Units per Pallet | 21 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
Ritter Sport Nut Tower, imported from Germany. 10 units per case.
Specifications
| Pack Size | 10 x 800.0g |
| Pack Count | 10 |
| Unit Size | 800 GM |
| Case Weight | 8,000g |
| Units per Pallet | 21 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |