In Stock
Mini Tower Version 1
Ritter Sport Mini Tower Version 1. 18 x 250.05g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Ritter Sport Mini Tower Version 1, imported from Germany. 18 units per case.
Specifications
| Pack Size | 18 x 250.05g |
| Pack Count | 18 |
| Unit Size | 250.05 GM |
| Case Weight | 4,500.9g |
| Units per Pallet | 44 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
Ritter Sport Mini Tower Version 1, imported from Germany. 18 units per case.
Specifications
| Pack Size | 18 x 250.05g |
| Pack Count | 18 |
| Unit Size | 250.05 GM |
| Case Weight | 4,500.9g |
| Units per Pallet | 44 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |