NewIn Stock
TOSCANO COFFEE Latte e Caffè - milk & coffee
Amedei TOSCANO COFFEE Latte e Caffè - milk & coffee in Milk flavour. 1 x 20g.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Amedei TOSCANO COFFEE Latte e Caffè - milk & coffee, 20g. Part of the I Classici collection. Single-origin Tuscan artisan chocolate. Imported from Italy. 1 bars per case.
Specifications
| Pack Size | 1 x 20g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 20 GM |
| Case Weight | 20g |
| Country of Origin | IT |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
| SKU Code | 4032.0 |
Amedei TOSCANO COFFEE Latte e Caffè - milk & coffee, 20g. Part of the I Classici collection. Single-origin Tuscan artisan chocolate. Imported from Italy. 1 bars per case.
Specifications
| Pack Size | 1 x 20g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 20 GM |
| Case Weight | 20g |
| Country of Origin | IT |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
| SKU Code | 4032.0 |