NewIn Stock
Expo 48 (4x12) I CLASSICI Toscano Black 63,70,90 (fondente-dark) + Toscano Brown (latte-milk)
Amedei Expo 48 (4x12) I CLASSICI Toscano Black 63,70,90 (fondente-dark) + Toscano Brown (latte-milk) in Milk flavour. 48 x 20g.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Amedei Expo 48 (4x12) I CLASSICI Toscano Black 63,70,90 (fondente-dark) + Toscano Brown (latte-milk), 20g. Part of the I Classici collection. Single-origin Tuscan artisan chocolate. Imported from Italy. 48 bars per case.
Specifications
| Pack Size | 48 x 20g |
| Pack Count | 48 |
| Unit Size | 20 GM |
| Case Weight | 960g |
| Country of Origin | IT |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
| SKU Code | 5122.0 |
Amedei Expo 48 (4x12) I CLASSICI Toscano Black 63,70,90 (fondente-dark) + Toscano Brown (latte-milk), 20g. Part of the I Classici collection. Single-origin Tuscan artisan chocolate. Imported from Italy. 48 bars per case.
Specifications
| Pack Size | 48 x 20g |
| Pack Count | 48 |
| Unit Size | 20 GM |
| Case Weight | 960g |
| Country of Origin | IT |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
| SKU Code | 5122.0 |